ضوابط حفظ حریم خصوصی

سیاست اصلی و استراتژی سایت خورشید بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه سیاست‌ها و تصمیم‌گیری‌های مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و کاربران است.

سایت خورشید در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر را به عنوان سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است:

سیاست شماره 1

هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد سایت خورشید است تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی امنیت کوپن های  ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار سایت خورشید قابل شناسایی باشد. همچنین نت‌برگ در صدد است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است سایت خورشید از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالا‌های خریداری شده استفاده می‌کند.

سیاست شماره 2

سایت خورشید بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

سیاست شماره 3

به‌طور پیش‌فرض، در هنگام عضویت در سایت خورشید آدرس پست الکترونیکی شما دریافت شده، ایمیلی برای شما ارسال و از شما تقاضا می‌شود تا با تایید آن، به جمع اعضای سایت خورشید بپیوندید. بدون تایید شما، به هیچ وجه عضویت شما تکمیل نشده و تخفیف های روزانه و سایر ایمیل‌های تخفیفی برای شما ارسال نمی‌شود. همچنین در زمانی که شما آدرس پست الکترونیک خود را تنها برای اطلاع از تخفیف های روزانه در اختیار ما قرار می‌دهید، سایت خورشید برای شما تنها ایمیل‌های اطلاع‌رسانی پیشنهادات روز را ارسال  نـــمی‌کند.

سیاست شماره 4

کاربران و اعضای سایت در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌ هایی را که از سوی شرکت به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف سایت خورشید به آنان ارسال نمی‌شود.

جهت پرسش هرگونه سوالی درخصوص حریم کاربران در نت‌برگ، با ما تماس حاصل نمایید:

info@khoorshidweb.ir

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *