ترید تکانه‌ای

این همان مدلی است که در آن سعی می‌کنید سوار بر موشک بشوید و بازار را در مشت‌تان بگیرید. شما فقط به دنبال نتایج آهسته و پیوسته نیستید،

شما می‌خواهید پولدار شوید، می‌خواهید خیلی سریع پولدار شوید.

۲۰ درصد سود نه، ۱۰۰۰ درصد یا ۲۰۰۰ درصد یا حتی ۲۰هزار درصد سود. غیرممکن است؟ حتی فکرش هم احمقانه است؟ دیوانگی است؟

شاید.. سوال اصلی این است که آیا این کار واقعا امکان‌پذیر است؟‌ گویا واقعا امکان‌پذیر است. من از کجا می‌دانم؟‌ من تحقیق کرده‌ام و تریدرهایی را دیده‌ام که واقعا این کار را کرده‌اند. من در محضرشان نشسته‌ام و از چشمه‌ی جوشان دانایی‌شان نوشیده‌ام. من گوش داده‌ام و یاد گرفته‌ام.

من پول درآورده‌ام و پول از دست داده‌ام تا شما مجبور نباشید خودتان همه‌ی اشتباهات را مرتکب شوید. دوره‌ی آموزش دیدن من به اتمام رسیده‌ است.

_________

حالا آماده‌ام تا به شما نشان دهم که از استاتید افسانه‌ای چه چیزهایی یاد گرفته‌ام. در این سری جدید از مقاله‌ها، راهنمای غلبه بر بازارهای کریپتو، قصد دارم بهترین استراتژی‌ها و رازهای این اساتید را با شما به اشتراک بگذارم. بعضی از این افراد کلاس‌های درس، گروه‌های خصوصی و جزوه‌های آموزشی دارند.

________________

جهت مشاوره گرفتن و اطلاع رمز ارزهایی که هنوز رشد نکرده اند ، و یا زمان مناسب جهت خرید و فروش بیتکوین و ارزهای دیجیتال و کسب سود از ارزهای دیجیتال روی عکس زیر بزنید :

مشاوره تحلیل بیتکوین

___________

اما من هر آنچه آموخته‌ام رایگان به شما آموزش می‌دهم. می‌پرسید چرا باید همچین کاری کنم؟‌ چون ذاتم اینگونه است.

من یک نویسنده، معلم و یک کارخانه‌ی ایده‌سازی متن باز هستم. دانش باید آزاد باشد. و یکی از راه‌های دانایی زمان حاضر این است که روش‌ها و کارهای بهترین‌ها را مورد بررسی قرار دهید. من وقتم را با آدم‌هایی که آسمان به ریسمان می‌بافند تلف نکردم، بلکه به دنبالتکنیک‌های عملی ترید کردن بودم.

و همین را هم به دست آوردم. پس بیاید برویم سر مطلب و یاد بگیریم که چطور با بازار گلاویز شویم. (اگر واقعا کاسه صبرتان سر رفته، بروید آخر مقاله و نمودارها را ببینید که نشان می‌دهد کریپتو چه روندی را در پیش خواهد گرفت.

در واقع اگر صبرتان تمام شده، همین الان خواندن این متن را متوقف کنید چون بازار طوری طراحی شده که از افراد بی‌صبر پولشان را بدزدد!)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *